Skupinové menu

Prostory restaurace a lokace v centru Prahy jsou ideální pro klienty cestovních a event agentur


Skupinové menu

Prostory restaurace a lokace v centru Prahy jsou ideální pro klienty cestovních a event agentur. Altány Kampa se nachází 300m od Karlova mostu a to na nádherném místě u ostrova Kampa s romantickým výhledem na park Kampa a pramen Čertovky. Poskytujeme občerstvení pro větší skupiny, nabízíme speciální vícechodové menu, které připravíme v té nejvyšší kvalitě až pro 15–35 osob. Rádi vám také sestavíme menu dle individuálního přání. Nabízíme stravování i formou rautů (viz dokument Rautová nabídka).

Nabízíme bohatý výběr jídel z těchto chodů:

  • polévky
  • předkrmy
  • hlavní jídla
  • deserty
  • nápoje

Na prostory restaurace se podívejte do fotogalerie.

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

Máte-li nějaký dotaz, vzkaz nebo přání, napište nám na info@altanykampa.cz
Na vyžádání vám také rádi zašleme specializovanou nabídku akce včetně ceníku.

Kontaktujte nás

Užitečné informace

Otevírací doba

Po – Ne: 11 - 22 hod.

Telefon pro rezervace

+420 257 007 681

Online rezervace

Aktuality

PODZIMNI MENU

Podzim je již tradičně plný zvěřinových specialit a i my jsme pro Vás připravili menu, tak neváhejte a zarezervujte si stůl a přijďte ochutnat.

EVENTS/ VEČÍRKY

Rádi Vám nabídneme restauraci ALTANY KAMPA pro pořádání Vašich eventů. Můžeme Vám nabídnout unikátní prostory na Kampě pro skupiny od 10 až 200 osoby.

Dárkový poukaz, voucher

Udělejte radost svým blízkým, přátelům, vašim kolegům či klientům a věnujte jim jako dárek poukaz do restaurace Altány Kampa

OBCHODNÍ SNÍDANĚ / BUSINESS BREAKFAST

Hledáte vhodné místo pro konání obchodní snídaně v centru Prahy ? Nabízíme krásné a poklidné místo vhodné pro uspořádání obchodní snídaní pro vaše klienty a partnery s možností parkovacích stání přímo před restaurací.Flexibilní časové podmínky.


Ubytování v Praze