Historie budovy restaurace Atlány Kampa

Altány Kampa se původně nazývala restaurace Nostitz.


Historie budovy restaurace Atlány Kampa

Historie budovy, kde se nyní nachází restaurace Atlány Kampa, spadá do 17.století. Tato budova byla původně letní sídlo Jesuitů. V roce 1776 koupil pozemek hrabě Jan Adam, který nechal kolem pozemku postavit zeď. Budova byla renovovaná v roce 1956 a poté rekonstruovaná 1976.

V roce 1996 zde byla založena restaurace Nostitz. Ta prošla v roce 2012 rozsáhlou rekonstrukcí a zahájila novou éru pod jménem Altány Kampa. Restaurace se nyní nachází v areálu budov České obce sokolské na Malé Straně, do kterého mimo jiné patří i divadlo Kampa, Michnův Palác, Tyršův Dům.

Altany Kampa

Těšíme se na vaši návštěvu!

Máte-li nějaký dotaz, vzkaz nebo přání, napište nám na info@altanykampa.cz
Na vyžádání vám také rádi zašleme specializovanou nabídku akce včetně ceníku.

Kontaktujte nás

Užitečné informace

Otevírací doba

April - September: 09.00 – 24.00h / October - March: 11.30 – 23.00h / Events: - 03:00 h

Telefon pro rezervace

+420 257 007 681

Online rezervace

Aktuality

VALENTÝNSKÉ MENU

Plánujete Valentýnskou večeři? Máme pro vás na 14. 2. nachystané speciální menu. Nestihnete to v den sv. Valentýna? Nevadí, udělejte si u nás rezervaci a speciální menu pro vás připravíme i v pátek 15.2.

POLEDNÍ MENU

Nabízíme každý všední den od 11.30 do 14.30 polední menu s krásným výhledem na parku Kampa. Nechte si chutnat! Pro hosty parkování zdarma.

EVENTS/ VEČÍRKY

Rádi Vám nabídneme restauraci ALTANY KAMPA pro pořádání Vašich eventů. Můžeme Vám nabídnout unikátní prostory na Kampě pro skupiny od 10 až 200 osoby. FOR ENGLISH VERSION SCROLL DOWN

Dárkový poukaz, voucher

Udělejte radost svým blízkým, přátelům, vašim kolegům či klientům a věnujte jim jako dárek poukaz do restaurace Altány Kampa


Ubytování v Praze