Historie budovy restaurace Atlány Kampa

Altány Kampa se původně nazývala restaurace Nostitz.


Historie budovy restaurace Atlány Kampa

Historie budovy, kde se nyní nachází restaurace Atlány Kampa, spadá do 17.století. Tato budova byla původně letní sídlo Jesuitů. V roce 1776 koupil pozemek hrabě Jan Adam, který nechal kolem pozemku postavit zeď. Budova byla renovovaná v roce 1956 a poté rekonstruovaná 1976.

V roce 1996 zde byla založena restaurace Nostitz. Ta prošla v roce 2012 rozsáhlou rekonstrukcí a zahájila novou éru pod jménem Altány Kampa. Restaurace se nyní nachází v areálu budov České obce sokolské na Malé Straně, do kterého mimo jiné patří i divadlo Kampa, Michnův Palác, Tyršův Dům.

Altany Kampa

Těšíme se na vaši návštěvu!

Máte-li nějaký dotaz, vzkaz nebo přání, napište nám na info@altanykampa.cz
Na vyžádání vám také rádi zašleme specializovanou nabídku akce včetně ceníku.

Kontaktujte nás

Užitečné informace

Otevírací doba

Po – Ne: 11 - 22 hod.

Telefon pro rezervace

+420 257 007 681

Online rezervace

Aktuality

PODZIMNI MENU

Podzim je již tradičně plný zvěřinových specialit a i my jsme pro Vás připravili menu, tak neváhejte a zarezervujte si stůl a přijďte ochutnat.

EVENTS/ VEČÍRKY

Rádi Vám nabídneme restauraci ALTANY KAMPA pro pořádání Vašich eventů. Můžeme Vám nabídnout unikátní prostory na Kampě pro skupiny od 10 až 200 osoby.

Dárkový poukaz, voucher

Udělejte radost svým blízkým, přátelům, vašim kolegům či klientům a věnujte jim jako dárek poukaz do restaurace Altány Kampa

OBCHODNÍ SNÍDANĚ / BUSINESS BREAKFAST

Hledáte vhodné místo pro konání obchodní snídaně v centru Prahy ? Nabízíme krásné a poklidné místo vhodné pro uspořádání obchodní snídaní pro vaše klienty a partnery s možností parkovacích stání přímo před restaurací.Flexibilní časové podmínky.


Ubytování v Praze