Fotogalerie restaurace Altány Kampa

Prohlédněte si interiér restaurace, ale také fotky slavnostních tabulí, které umíme krásně připravit na základě přání našich hostů


Interiér restaurace

Prohlédněte si, jak vypadají prostory naší restaurace. V létě je možné prosklené stěny odsunout stranou a vytvořit tak otevřený prostor, jako by jste seděli venku na čerstvém vzduchu.


Zobrazit

Exteriér restaurace

Podívejte se, jak vypadá naše restaurace zvenčí. Altány Kampa nabízí posezení na třech terasách odkud je krásný výhled na Čertovku a park Kampa. Za příznivého počasí nabízíme venkovní grilování na zahrádce.


Zobrazit

Svatby

Nahlédněte do fotogalerie, kde najdete námi připravené svatební tabule a dekorace. Svatební tabule a dekorace připravíme na základě vašich přání a představ.


Zobrazit

Akce, večírky

Restaurace je svými prostory a lokací ideální pro konání firemních akcí, večírků, oslav, seminářů, promočních obědů. Nabízíme prostor i pro DJ, kapely či mobilní casino.


Zobrazit

Fotky jídel kulinářských specialit, které na vás čekají

Vychutnejte si české či mezinárodní pokrmy, pravý domácí chléb nebo domácí těstoviny připravené přímo u nás v restauraci. V letních měsících si můžete pochutnat i na grilovaných specialitách.


Zobrazit

Užitečné informace

Otevírací doba

Po – Ne: 11 - 24hod.

Telefon pro rezervace

+420 257 007 681

Online rezervace

Aktuality

SILVESTROVSKÉ MENU 2017

Oslava nového roku se blíží a náš tým kuchařů pro Vás připravuje výtečné menu. Poslední den v roce by měl být výjimečný a proto neváhejte a zarezervujte si svůj stůl na Kampě s romantickým výhledem na Čertovku. Rezervace přijímáme na tel.čísle 257 007 681 nebo na info@altanykampa.cz Budeme velmi rádi, když Nový rok oslavíte s námi!

OTEVÍRACÍ DOBA BĚHEM VÁNOC

Během vánočních svátků - 24. a 25.12. bude restaurace uzavřena a budeme se na Vás těšit opět 26.12.na sv. Štěpána ...

AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LISTEK

Adventní čas a nový aktuální jídelní lístek, přijďte si pochutnat a odpočinout v předvánočním čase ...


Ubytování v Praze