Fotogalerie restaurace Altány Kampa

Prohlédněte si interiér restaurace, ale také fotky slavnostních tabulí, které umíme krásně připravit na základě přání našich hostů


Interiér restaurace

Prohlédněte si, jak vypadají prostory naší restaurace. V létě je možné prosklené stěny odsunout stranou a vytvořit tak otevřený prostor, jako by jste seděli venku na čerstvém vzduchu.


Zobrazit

Exteriér restaurace

Podívejte se, jak vypadá naše restaurace zvenčí. Altány Kampa nabízí posezení na třech terasách odkud je krásný výhled na Čertovku a park Kampa. Za příznivého počasí nabízíme venkovní grilování na zahrádce.


Zobrazit

Svatby

Nahlédněte do fotogalerie, kde najdete námi připravené svatební tabule a dekorace. Svatební tabule a dekorace připravíme na základě vašich přání a představ.


Zobrazit

Akce, večírky

Restaurace je svými prostory a lokací ideální pro konání firemních akcí, večírků, oslav, seminářů, promočních obědů. Nabízíme prostor i pro DJ, kapely či mobilní casino.


Zobrazit

Fotky jídel kulinářských specialit, které na vás čekají

Vychutnejte si české či mezinárodní pokrmy, pravý domácí chléb nebo domácí těstoviny připravené přímo u nás v restauraci. V letních měsících si můžete pochutnat i na grilovaných specialitách.


Zobrazit

Užitečné informace

Otevírací doba

Po – Ne: 11 - 24hod.

Telefon pro rezervace

+420 257 007 681

Online rezervace

Aktuality

OTEVÍRACÍ DOBA BĚHEM VÁNOC

Během vánočních svátků - 24. a 25.12. bude restaurace uzavřena a budeme se na Vás těšit opět 26.12.na sv. Štěpána ...

SPECIÁLNÍ MENU

Naši kuchaři pro vás připravili specialitní menu, přijďte si pochutnat a odpočinout s rodinou nebo přáteli. Kampa je během podzimních dní opravdu nádherná.

SPECIALITY ČESKÉ KUCHYNĚ

Tentokrát pro Vás náš tým kuchařů připravil speciality české kuchyně, tak neváhejte a přijďte ochutnat ...


Ubytování v Praze