Dodatečné služby

Lokace restaurace a její prostory jsou ideální pro konání svateb, společenských a firemních akcí


Dodatečné služby

Prostory jsou ideální pro svatební hostiny či konání společenských a firemních akcí, narozeninových oslav, seminářů, školení, firemních schůzek či společných obědů pro větší skupiny lidí. Díky romantické atmosféře je restaurace Altány Kampa vhodná pro oslavy výročí, zasnoubení či promocí. Nabízíme stravování buď a la carte, anebo formou rautů. Můžete si rezervovat část restaurace pro menší skupiny, anebo celou restauraci pro velké akce. Je zde také možnost zakoupení dárkových poukazů. Můžete si u nás zakoupit lahve pravých italských či moravských vín, které si odnesete s sebou.

Více viz v sekci Ostatní služby.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Máte-li nějaký dotaz, vzkaz nebo přání, napište nám na info@altanykampa.cz
Na vyžádání vám také rádi zašleme specializovanou nabídku akce včetně ceníku.

Kontaktujte nás

Užitečné informace

Otevírací doba

Po – Ne: 11 - 22 hod.

Telefon pro rezervace

+420 257 007 681

Online rezervace

Aktuality

PODZIMNI MENU

Podzim je již tradičně plný zvěřinových specialit a i my jsme pro Vás připravili menu, tak neváhejte a zarezervujte si stůl a přijďte ochutnat.

EVENTS/ VEČÍRKY

Rádi Vám nabídneme restauraci ALTANY KAMPA pro pořádání Vašich eventů. Můžeme Vám nabídnout unikátní prostory na Kampě pro skupiny od 10 až 200 osoby.

Dárkový poukaz, voucher

Udělejte radost svým blízkým, přátelům, vašim kolegům či klientům a věnujte jim jako dárek poukaz do restaurace Altány Kampa

OBCHODNÍ SNÍDANĚ / BUSINESS BREAKFAST

Hledáte vhodné místo pro konání obchodní snídaně v centru Prahy ? Nabízíme krásné a poklidné místo vhodné pro uspořádání obchodní snídaní pro vaše klienty a partnery s možností parkovacích stání přímo před restaurací.Flexibilní časové podmínky.


Ubytování v Praze